Там українцям робитимуть візи до Польщі: у Львові …

Там українцям робитимуть візи до Польщі: у Львові ...

Фото ілюстративне fotolia.com

З 29 серпня у Львові почав працювати новий пункт прийому анкет на візи до Польщі (візовий центр).

Там українцям робитимуть візи до Польщі: у Львові ...

Там українцям робитимуть візи до Польщі: у Львові ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на Facebook-сторінку Генконсульства Польщі у Львові, візовим центром займається компанія TLSKontakt Ukraina.

Новий візовий центр знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Гетьмана Мазепи 1Б, 3 поверх — офіс 34, 79068. Години роботи: Пн-Пт з 8:30 до 16:30.

Контактні телефони:

+380322880758
+380631527205
+380674016136
+380661201631

На початковому етапі візовий центр прийматиме тільки заяви на видання польської національної візи. Через це з 29 серпня документи на неї перестали приймати безпосередньо в Генконсульстві Польщі у Львові. Виняток стосується тільки членів родин громадян країн ЄС, а також власників Карти поляка та найближчих членів їхніх родин.

“Метою відкриття пункту прийняття візових заяв (візового центру) є скорочення часу очікування на подання заяви, забезпечення кращих умов для осіб, що бажають подавати візові заяви безпосередньо у візовому центрі, а також уможливлення подання заяви поштою”, — зазначають у Генконсульстві Польщі у Львові.

Щоб подати документи на польську візу, потрібно спочатку зареєструватися в системі e-konsulat. Особи, які отримають повідомлення на електронну пошту з призначеним терміном, подаватимуть заяву у візовому центрі. Заяви можна подати як у візовому центрі, так і поштою за допомогою кур’єрської служби “Міст Експрес”.

Візовий центр прийматиме документи на вироблення польської візи з усієї України і навіть з території Польщі (можна вислати документи за допомогою кур’єрської служби “Міст Експрес”)

Візові заяви розглядатимуть протягом 5 робочих днів. Послуги візового центру коштують 12 євро 25 центрів по курсу “Кредобанку”. Оплатити їх можна у відділеннях банку або терміналах EasyPay (до висилки документів або у день їхнього подання безпосередньо у візовому центрі).
Джерело