Польське воєводство перетворить занедбані будівлі …

Польське воєводство перетворить занедбані будівлі ...

Фото ілюстративне Yavp.pl

Свєнтокшиське воєводство оголосило конкурс на облаштування соціального житла для біженців з України.

Польське воєводство перетворить занедбані будівлі ...

Польське воєводство перетворить занедбані будівлі ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на swietokrzyskie.pro, участь у конкурсі можуть взяти органи місцевого самоврядування, неурядові організації, асоціації та фонди, які надають соціальні послуги населенню. 

Конкурс передбачає, що переможець займеться реконструкцією, модернізацією занедбаних будівель та їхнім облаштуванням (необхідними меблями та побутовою технікою) під тимчасове житло для біженців з України. На все це передбачено 11 млн 245 тис злотих. Ці кошти виділив ЄС у вигляді співфінансування. Виконавець зі свого боку має запевнити як мінімум вклад у розмірі 100 тисяч злотих на реалізацію проєкту. Лише в обґрунтованих випадках дозволятиметься витратити кошти на купівлю нового приміщення під соціальне житло для біженців з України.

Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме з 1 до 28 лютого 2023 року. 

“Ми ділимося коштами з нашої регіональної операційної програми з біженцями з України. Ми усвідомлюємо, що їхні потреби величезні — вони покинули свої домівки, залишивши все своє життя в рідній країні, наше завдання — допомогти їм знайти себе в новій реальності”, — зазначив Анджей Бентковський, маршалок Свєнтокшиського воєводства. 

Після закінчення війни в України облаштоване тимчасове житло для біженців з України буде передане на інші потреби міста.

Нагадаємо, в Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців та партнерська організація CORE (Community Organized Relief Effort) завершили в Підкарпатському воєводстві роботи з реконструкції чотирьох приміщень, які стануть теплим притулком для біженців з України під час зимових місяців і не тільки. У польському воєводстві готові 4 нові приміщення під притулки для біженців з України
Джерело