Постковід частіше вражає саме цих людей

Експерти з Офісу національної статистики Великобританії розповіли, які люди частіше зіштовхуються з проблемою постковідного синдрому.

Постковід частіше вражає саме цих людей

Кого частіше вражає постковідний синдром?

Постковідний синдром більш поширений серед безробітних людей, які не намагаються знайти собі роботу, як показує статистика, заснована на тій інформації, яку британці надавали про себе самі. Зокрема, економічно неактивні люди хворіли на постковідний синдром набагато частіше, порівняно з тими, хто мав штатну роботу. Якщо з першої категорії постковідний синдром був у кожного 20-го, то з другої у кожного 30-го, як свідчить статистика за липень.

Експерти також розповіли, що приблизно кожен 34-й британець, що вийшов на пенсію, і кожен 60-й студент мали на момент опитування симптоми постковідного синдрому. Отже, ймовірність наявності цих симптомів приблизно вдвічі вища у людей, які не працюють, а також у пенсіонерів. Причому автори цього аналізу не можуть пояснити, який зв’язок між відсутністю роботи та постковідним синдромом.

Загалом, на території Туманного Альбіону 1,8 млн британців мають постковідний синдром, тобто у них зберігаються деякі симптоми коронавірусу за кілька тижнів і навіть місяців після зараження.

Джерело