Познань передасть українському Харкову сотні тисяч …

Познань передасть українському Харкову сотні тисяч ...

Познань https://stock.adobe.com

Місто Познань перекаже українському Харкову матеріальну допомогу в розмірі кількасот тисяч злотих. Точна сума стане відома трохи пізніше. 

Познань передасть українському Харкову сотні тисяч ...

Познань передасть українському Харкову сотні тисяч ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на gloswielkopolski.pl, рішення про надання Харкову грошової допомоги ухвалили познанські міські депутати. Зробили це одностайно, незалежно того, хто до якої політичної партії належить.

Гроші мають допомогти харків’янам, які постраждали від війни, придбати найнеобхідніші продукти чи товари. У Познані вирішили, що замість того, аби возити гуманітарну допомогу, краще дати безпосередньо гроші, щоб люди могли все купити на місці. Тим паче, що основні продукти є в наявності й майже за такими ж цінами, як у Польщі. До того ж грошова допомога буде швидшою й матиме позитивний вплив на економіку міста. 

Гроші від Познані надходитимуть до Харкова декількома траншами на рахунок харківської організації Caritas, яка розпоряджатиметься ними. Точна сума допомоги стане відома, коли буде затверджений бюджет Познані на наступний рік. Однак йдеться щонайменше про кількасот тисяч злотих. Допомога для Харкова має бути довгостроковою й розподілятиметься залежно від потреб. Кошти призначатимуться найбільш потребуючим жителям цього українського міста, аби ті могли купити собі найнеобхідніше не тільки під час війни, а й після її закінчення до нормалізації економічної ситуації в Україні.
Джерело