Проінспектували роботу Пунктів Незламності


				Проінспектували роботу Пунктів Незламності

Роботу Пунктів Незламності Миргородського району проінспектували керівники області, міста та району, оглянувши роботу  таких місць особисто. У складі делегації 29 листопада були: заступник голови Полтавської ОВА Максим Калінін, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, перший заступник Миргородського міського голови Олександр Острянин, голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, начальник Миргородської РВА Віталій Дяківнич. Посадовці разом із очільниками кожної громади та відповідальними особами на місцях перевірили облаштування та наявність усіх необхідних складових для функціонування даних пунктів.

У Миргороді делегація оглянула пункти незламності, що на базі ліцею ім. І.Зубковського, ліцею ім. Т.Шевченка, міського будинку культури та районної військової адміністрації. Міський голова Сергій Соломаха зазначив, під час блекауту 24 листопада пункти незламності уже приймали жителів громади, які в основному мали на меті зарядити гаджети, повербанки та ліхтарики.  Міський голова акцентував, що завдяки злагодженим та оперативним діям працівників міської телерадіокомпанії миргородці могли слухати місцеві новини та національний телемарафон.

"Ми побачили тільки деякі пункти незламності, але вони облаштовані в усіх 17-ти громадах з дотриманням необхідних норм. Для того, щоби кожен житель Миргородського району міг за потреби та при виникненні надзвичайної ситуації звернутися до пункту та отримати допомогу. Це вкрай необхідна ініціатива наразі", — підсумувала зустріч голова Миргородської районної ради Наталія Гирка.

На базі пунктів незламності під час довготривалих вимкнень електроенергії можна отримати базові послуги: тепло, воду, електроживлення для мобільних, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення для мам і дітей. Більшість пунктів обладнані потужними генераторами, деякі – булер’янами – котлами, що опалюються твердим паливом. Працюють такі пункти цілодобово. Їх розгорнули у громадах при різних організаціях: закладах освіти, культури, ДСНС тощо.


				Проінспектували роботу Пунктів Незламності


				Проінспектували роботу Пунктів Незламності


				Проінспектували роботу Пунктів Незламності


				Проінспектували роботу Пунктів Незламності

Інформація згідно даних Миргородської міської ради