Робота й підвищення кваліфікації для біженців з …

Робота й підвищення кваліфікації для біженців з ...

Варшава Yavp.pl

Компанія JPMorgan разом з LHH Polska розпочали набір на другий етап соціальної програми підвищення кваліфікації для біженців з України у Польщі. style=»display:block» data-ad-client=»ca-pub-0733954744562665″ data-ad-slot=»2706922141″ data-ad-format=»auto» data-full-width-responsive=»true»>

Робота й підвищення кваліфікації для біженців з ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl, ця однорічна програма покликана допомогти біженцям з України покращити свої навички та продовжити кар’єру вже в Польщі.

Учасникам програми пропонують: 

1) Навчання під час робочого процесу: ви будете працювати разом з нашими нинішніми співробітниками, допомагаючи їм в виконанні щоденних завдань, одночасно вдосконалюючи свої навички та досвід.

2) Спеціальні тренінги: вас навчать працювати в одній із багатьох команд представлених в Варшаві, – зокрема фінанси, кадри (HR), операції та інші.

3) Трудовий договір на 12 місяців: ви зможете подати заявку на відкриті посади у фірмі після закінчення програми, або отримати підтримку для повернення в Україну.

4) Допомогу з облаштуванням побуту: наприклад, допомогу з пошуком житлa, організацією дошкільного догляду, пошуку школи і т.д. 

5) Пакет послуг, який має кожний співробітник нашої компанії: приватне медичне страхування, страхування життя, а також доступ до спеціальної платформи різноманітних послуг (спортзали, басейни, квитки в кіно або різноманітний вибір ваучерів до магазинів та інші).

Вимоги до кандидатів:

1) Приїхати до Польщі після 24 лютого 2022 року.
2) Бути старше 18 років й проживати у Варшаві або бути готовим до переїзду туди.
3) Мати досвід роботи в корпоративному середовищі/на офісних посадах, та/або ступінь бакалавра/магістра у відповідній галузі.
4) Мати бажання вчитися і розвивати свої професійні навички.
5)  Добре володіти MS Office (MS Outlook, MS Excel).
6) Знати англійську. Англійська мова є робочою мовою компанії (вам не потрібно володіти польською мовою), і вам повинно бути комфортно розмовляти, читати та писати англійською на робочому місці (бажаний принаймні рівень B1). У разі потреби фірма організує інтенсивний курс англійської мови.

Щоб подати заявку на участь у програмі, потрібно заповнити спеціальну форму на сторінці: https://www.lhhpolska.pl/jpmorgan/

Робота й підвищення кваліфікації для біженців з ...

Нагадаємо, перший такий етап програми підвищення кваліфікації для біженців з України у Польщі стартував у вересні 2022 року.
Джерело