Серед індійський дітей виявили «томатний грип»

Нову інфекцію називають «томатний грип». Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я Індії.

Серед індійський дітей виявили "томатний грип"

Томатний грип у Індії

Щонайменше 82 дитини до 5 років інфіковані до кінця липня в південному штаті Керала після того, як у травні там було виявлено першого пацієнта. Зараз зараження зафіксували в трьох інших штатах, включаючи 26 дітей віком від 1 до 9 років в Одіші.

Інфекція отримала свою назву через червоні і болючі пухирі по всьому тілу, які поступово збільшуються до розміру помідора. Пухирі нагадують ті, що спостерігають у хворих на мавпячу віспу.

Хвороба поширюється через тісний контакт і не вважається небезпечною для життя, може бути наслідком лихоманки Денге.

Томатний грип також може бути новим варіантом хвороби рук, стоп і ротової порожнини, яка поширена серед дітей молодше 5 років. Нова інфекція є самообмежувальною хворобою, яка має тенденцію зникати спонтанно без лікування. Не існує специфічних ліків.

Маленькі діти частіше хворіють через використання підгузників та їхню схильність торкатися брудних поверхонь і класти різні речі в рот.

Якщо спалах томатного грипу у дітей не контролювати та не запобігати, передача може призвести до серйозних наслідків, поширюючись також на дорослих.

Первинні симптоми включають високу температуру, висипання та інтенсивний біль у суглобах. Інші симптоми включають втому, нудоту, блювання, діарею та звичайні грипоподібні симптоми, схожі на інфекцію Денге.

Джерело

Джерело