Щодо надання благодійної допомоги підприємцями-переможцями грантової програми «Курс на Незалежність»


				Щодо надання благодійної допомоги підприємцями-переможцями грантової програми "Курс на Незалежність"

Продовженням реалізації грантової програми "Курс на Незалежність"  стало підписання підприємцями —  переможцями програми, договорів про надання благодійної допомоги.  В залі засідань міської ради договори підписали двоє фізичних осіб–підприємців: Марина Блонська та Марина Шляхта, які зареєстровані та працюють на території Миргородської громади. Потрібно зазначити, що дані підприємці зазнали наслідків вторгнення росії в Україну ще в 2014 році, пройшли нелегкий шлях відновлення бізнесу вже після переїзду, готові працювати та допомагати жителям нашої громади.

У договорі зазначено, що підприємець – благодійник зобов'язується передати  на добровільній основі благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування з метою забезпечення потребуючих осіб, які мешкають на території Миргородської міської територіальної громади.

Договори підписані в присутності Радько Жанни, заступника директора з земельних та соціальних питань підприємства АСТАРТА СТОВ Мусіївське, яке виступає співзасновником грантової програми "Курс на Незалежність".

 Нагадуємо, що проєкт організований завдяки співпраці українського бізнесу та німецького банку розвитку: Агропромхолдингу «Астарта-Київ» та Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft mbH. Партнерами з впровадження є благодійний фонд Благодійний фонд "Повір у себе ", благодійна організація CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» та агенція місцевого економічного розвитку «AMEP».

Побажаємо нашим переможцям  успішної реалізації проєкту та розвитку бізнесу на благо нашої громади.


				Щодо надання благодійної допомоги підприємцями-переможцями грантової програми "Курс на Незалежність"


				Щодо надання благодійної допомоги підприємцями-переможцями грантової програми "Курс на Незалежність"

 

Відділ підприємництва, торгівлі та

 агропромислового комплексу міської ради

Інформація згідно даних Миргородської міської ради