СРІБЛО І БРОНЗА У ЛУБЕНЦІВ

СРІБЛО І БРОНЗА У ЛУБЕНЦІВ

17 листопада у спортивному залі Лубенської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся чемпіонат Полтавської області з греко-римської боротьби серед юніорів 2002-2005 років народження. Змагання проводилися під патронатом Управління молоді та спорту Полтавської військової обласної державної адміністрації.

На урочистому відкритті чемпіонату присутніх привітали очільник сектору з питань фізичної культури і спорту відділу сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Іван Тузов, голова міської Федерації греко-римської боротьби Роман Смірнов, директор місцевої ДЮСШ Олександр Семенець.

За нагороди вели боротьбу біля сорока спортсменів у різних вікових і вагових категоріях з Полтави, Гребінки, Решетилівки, Кременчука, Хоролу, Миргороду і Лубен.

Вдало на престижних змаганнях виступили лубенці, вихованці тренера-викладача відділення греко-римської боротьби ДЮСШ м. Лубни — Романа Смірнова. Так, срібну медаль у вазі до 67 кг виборов Ростислав Бондаренко. У цій же ваговій категорії «бронзу» здобув Дімітрій Пащенко.

Інформація та фото Лубенська міська рада

Джерело