Судитимуть учасників злочинної групи, які постачали наркотики до київського СІЗО. ФОТО | Кримінальні новини

Прокурори Офісу Генпрокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно організованої злочинної групи, яка займалась збутом наркотичних засобів в СІЗО.

Чотирьом особам інкриміновано незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів і психотропних речовин. Одному з них додатково інкриміновано підбурювання до надання неправомірної вигоди інспектору установи виконання покарань, а організатору — встановлення або поширення злочинного впливу.

Також прокурори направили до суду обвинувальний акт стосовно інспектора ДУ «Київський СІЗО» за фактами одержання неправомірної вигоди та пособництва у збуті особливо небезпечних наркотичних засобів і психотропних речовин в місцях позбавлення волі.

Розслідуванням встановлено, що чоловік, який перебував у слідчому ізоляторі за скоєння вбивства, організував діяльність злочинної групи, залучивши до неї ряд осіб.

Упродовж червня – жовтня 2022 року за пособництва службової особи державної установи виконання покарань вони здійснювали збут особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин в ДУ «Київський СІЗО».

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Источник