Таксі з доставки бродячих собак до павлоградського притулку працює безперебійно

Таксі з доставки бродячих собак до павлоградського притулку працює безперебійно

Щоб знайти у Павлограді бродячого нестерилізованого собаку прийдеться довго блукати містом. Як у старі добрі часи, вони вже не сидять бригадами біля м’ясних магазинів і теплотраси не окупують. З відкриттям у місті собачого притулку для вільного бродячого життя чотирилапих друзів людини настав кінець.

Таксі з доставки бродячих собак до павлоградського притулку працює безперебійно

На місце виявлення безгоспної тварини за першим дзвінком виїжджає автомобіль і чотирилапих клієнтів у примусовому порядку доставляють до собачого готелю, де їх забезпечують гідним харчуванням та дахом над головою. А в перспективі й шукають нових господарів.

13 березня близько 12.00 год. у двір будинку 10 на вул. Західнодонбаській спеціально за заблукавшим дворовим псом приїхав автомобіль, щоб доставити його до собачого готелю.

– Цей собака вчора вкусив мою дочку, – одразу повідомила співробітникам приюту, які вийшли з автомобіля, місцева мешканка, висунувшись у вікно. – Їй не місце у дворі, де гуляють діти.

Таксі з доставки бродячих собак до павлоградського притулку працює безперебійно

Співробітниця притулку для тварин попрямувала до собаки і почала з ним розмовляти, намагаючись, мабуть, домовитися про добровільне завантаження у автомобіль. На вмовляння пес не відреагував. На шиї пса красувався нашийник, що вказував на те, що колись пес жив із людьми. Можливо, люди від нього відмовилися.

Мешканці прилеглих будинків якийсь час терпіли нічне виття молодого пса. Але коли він став кидатися на дітей та перехожих, терпіння скінчилося. Напередодні приїзду собачого таксі, якийсь агресивний місцевий житель із сапкою ганявся за псом подвір’ям.

– Забирайте його до дідька, – вимагала жінка через кватирку. – Він по-людськи не розуміє.

Озброївшись приладдям для вилову собак, жінка спритно накинула петлю на шию собаці і відвела у машину.

– Там тобі буде добре, – наказували полоненому псу мешканці. – Не нудьгуй за нами!

Пес поїхав, а мешканці прилеглих будинків залишилися у своїх будинках, точно знаючи про те, що з цеглою або порожніми пляшками за бездомним собакою, що обгавкав вас, ганятися не варто.

Зателефонуйте за номером: 095-278-79-11

І совість ваша буде чистою.

https://www.facebook.com/100004289802433/videos/167291829502271/

Источник