Тимчасовий захист для українців у ЄС можуть …

Тимчасовий захист для українців у ЄС можуть ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Європейська комісія запропонує продовжити тимчасовий захист для українських громадян, які отримали такий статус у ЄС у зв’язку з повномасштабною війною РФ проти України. style=»display:block» data-ad-client=»ca-pub-0733954744562665″ data-ad-slot=»2706922141″ data-ad-format=»auto» data-full-width-responsive=»true»>

Тимчасовий захист для українців у ЄС можуть ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на “Європейську правду”, про це президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила у своєму щорічному зверненні «Про становище Європейського Союзу». Фон дер Ляєн зазначила, що чотири мільйони українців знайшли притулок у ЄС після початку повномасштабного вторгнення Росії.

«Ми гарантували, щоб у них був доступ до житла, охорони здоров’я, ринку праці та до багато чого іншого. Це була відповідь Європи на клич історії. Тож я пишаюся оголосити, що комісія запропонує продовжити наш тимчасовий захист для українців у ЄС. Наша підтримка України триватиме», – сказала глава Єврокомісії.

Дія директиви про тимчасовий захист українських біженців спливає в березні 2024 року. Тимчасовий захист дозволяє біженцям отримати доступ до державного медичного страхування, освіти або ринку праці.

Європейська комісія раніше повідомляла, що готова вжити необхідних заходів для подальшого продовження Директиви про тимчасовий захист для українських біженців, якщо це буде необхідно, до 2025 року.
Джерело