В Умані неадекватний юнак кидався з кулаками на військових


			      	
			      	 В Умані неадекватний юнак кидався з кулаками на військових

В Умані 19-річний хлопець намагався побитися з військовими, які зупинили його під час комендантської години. Інцидент стався в новорічну ніч у центрі міста.

Нетверезий юнак поводився агресивно й під час затримання хотів влаштувати бійку. Коли молодик заспокоївся, йому вручили повістку до військкомату.

«Черговий роти охорони повідомив, що на об’єкті, неподалік центру міста, компанія поводить себе неадекватно, — розповів для Про все один із військових. – На місце прибув патруль у складі поліції, роти охорони та військової служби правопорядку. Один з молодих людей поводив себе нахабно. Пропонував зателефонувати Віннику (в.о. начальника поліції Черкащини, — ред.). Почав стрибати до правоохоронців та погрожувати. Це сталося о пів на другу ночі. Йому вручили повістку».

Проте той не захотів визнавати, що отримував документ, та запевняв, що через травму має відстрочку від армії.

«Ви всі ах**лі! Ви завтра дізнаєтеся про свою роботу, — заявляв хлопець. — Ви завтра почуєте свій статут».

Правоохоронці запропонували пройти затриманому освідування на стан сп’яніння, але він не захотів цього робити самостійно й нібито зателефонував адвокату.

В пресслужбі Уманської поліції розповіли, що на неадекватного молодика склали два протоколи.

«На нього склали два адміністративних матеріали, — коментує інспектор з комунікації Уманського райвідділу поліції Наталія Мельник. — Один за злісну непокору працівникам поліції та ще один за появу в громадському місці в стані сп’яніння».

У медичній установі уманчанин огляд так і не пройшов. Складені на нього матеріали вже направлено до суду.

Джерело: Про все.