Вкрали мільйони гривень з ремонту доріг — на Дніпропетровщині судитимуть злочинну групу | новини Дніпра

141

Вкрали мільйони гривень з ремонту доріг - на Дніпропетровщині судитимуть злочинну групу | новини Дніпра

Вкрали мільйони гривень з ремонту доріг - на Дніпропетровщині судитимуть злочинну групу | новини Дніпра

За процесуального керівництва Новомосковської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно організатора та трьох учасників організованої групи за фактами заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення.

За даними слідства, упродовж липня – листопаду 2021 року комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю, залучивши директорку ТОВ та службових осіб субпідрядних підприємств, розробили злочинну схему заволодіння бюджетними коштами.

Під час проведення капітального ремонту автодоріг у м. Новомосковськ  обвинувачені внесли завідомо неправдиві відомості до офіційних документів щодо якості використаних будівельних матеріалів.

У подальшому комерційний директор передав акти виконаних робіт до Новомосковської міської ради, що призвело до перерахування на рахунок ТОВ бюджетних коштів, які були розподілені між учасниками групи.

Відповідно до висновків судових будівельно-технічних експертиз, розмір матеріальної шкоди, заподіяної місцевому бюджету, складає понад 7 млн грн.

У ході проведення слідчих дій вилучено документацію, що підтверджує протиправну діяльність.

За матеріалами Дніпропетровської обласної прокуратури

Источник