Водій «NISSAN ROGUE», який влаштував смертельну ДТП у Павлограді, відправлений під домашній арешт

Водій «NISSAN ROGUE», який влаштував смертельну ДТП у Павлограді, відправлений під домашній арешт

Скільки коштує життя людини, яка правил дорожнього руху не порушувала, п’яною не була і нікого не обганяла, – встановити може тільки суд. Лише позбавленням волі на 5-7 років загиблого не повернути. І нічого не виправиш.

У Павлограді водій, який влаштував ДТП, зі смертельним наслідком 8 травня на вул. Луганській, відправлений під домашній арешт і чекає на закінчення слідства.

У матеріалах суду повідомляється:

8 травня 2023 року о 14 годині 18 хвилин, водій який працює в одному з ПП м. Павлоград, керуючи технічно справним автомобілем «NISSAN ROGUE» рухався по вулиці Дніпровській у місті Павлоград, у напрямку вулиці Луганська та наближався до перехрестя, не врахував дорожню обстановку, не переконався у безпеці виконання маневру, що це буде безпечним і не створить перешкоди або небезпеки іншим учасникам руху, а саме автомобілю «CHEVROLET NIVA», який рухався у зустрічному напрямку з боку вулиці Луганська у напрямку вулиці Полтавська зі швидкістю близько 80 кілометрів на годину, та наблизившись до перехрестя з другорядною вулицею яка примикає до вулиці Дніпровська почав виконувати маневр повороту вліво, рухаючись у напрямку заїзду.

Навпроти авто-мийки «БРИЗ», відбулось зіткнення передньої частини автомобіля «NISSAN ROGUE» з лівою бічною частиною автомобіля «CHEVROLET NIVA» . В результаті зіткнення, автомобіль «CHEVROLET NIVA» здійснив інерційний рух вперед, де сталось зіткнення на додатковій смузі у задню частину напівпричепа «SCHMITZ SCS 27» державний у складі вантажного автомобіля «RENAULT PREMIUM».

В результаті дорожньо-транспортної пригоди водій «CHEVROLET NIVA» отримав тілесні ушкодження від яких помер.

25.05.2023 водію «NISSAN ROGUE» вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.

Захисник у суді просив застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання, вказав, що клопотання не підлягає задоволенню у зв`язку з тим, що підозра слідчим не обґрунтована, не доведено існування ризиків, які дають достатні підстави слідчому судді вважати, що підозрюваний може здійснити дії, передбаченіп.1,3 частиною першою статті 177 КПК України. Підозрюваний погодився із захисником.

Суд постановив:

Застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на строк до 25 липня 2023 року включно.

 

Источник