Ворог продовжує нищити Торецьк та Бахмутський район, — розпочато 6 проваджень. ФОТО | Кримінальні новини

14.05.2022 09:30

За процесуального керівництва окружних прокуратур Донецької області розпочато досудове розслідування у ще 6 кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни.

За даними слідства, 12 травня 2022 року внаслідок мінометного та артилерійського обстрілів армією РФ м. Торецька та с. Євгенівка Покровського району осколкові поранення отримали три місцевих мешканці.

Також у Торецьку внаслідок обстрілів окупантами зайнялися пиломатеріали на складі місцевої шахти. Значних руйнувань зазнали приватний сектор, газові труби, магазини і гаражі.

Цього ж дня в результаті обстрілів загарбники пошкодили об’єкти інфраструктури на території Бахмутського району Донеччини. Від дій ворога зазнали руйнувань місцеві магазини, приміщення фельдшерско-акушерського пункту та поштового відділення, будівля заводу, професійного ліцею, електромережа та водогін, а також господарські споруди приватних підприємств і склади зберігання зерна. Окрім цього, у с. Званівка поранення отримав чоловік.

До Бахмутської міської лікарні доставлено трьох мирних мешканців, які зазнали поранень під час обстрілу загарбниками м. Лисичанськ Луганської області.

Досудові розслідування тривають.

За матеріалами прокуратури Донецької області

Источник