У Павлограді новий начальник РАГСУ

У Павлограді новий начальник РАГСУ

Начальником РАГСу м. Павлограда призначено Ірину Аносову, яка до цього очолювала РАГС м. Тернівка. Ірина Олександрівна має досвід роботи і у місцевому самоврядуванні – вона була депутатом Тернівської міськради минулого скликання.

Відомо, що Ірина Олександрівна закінчила Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, факультет «кримінальної міліції» та Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» у м. Харкові, де навчалася на «судово-прокурорському».

Вона має великий досвід роботи в органах юстиції: з 04.2016 по сьогодні – головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області;

з 09.2015 до 04.2016 – начальник Тернівського міського управління юстиції;

з 11.2011 по 09.2015 – головний спеціаліст Тернівського міського управління юстиції, а також з 02.2012 покладено обов’язки начальника управління.

з 09.2011 до 11.2011 – державний виконавець відділу державної виконавчої служби Тернівського міського управління юстиції.

Вітаємо Ірину Олександрівну з новим призначенням та побажаємо їй успіхів у Павлограді!

Источник