У Польщі готують сюрприз для любителів …

У Польщі готують сюрприз для любителів ...

Фото ілюстративне yavp.pl

У Польщі стартували громадські обговорення щодо запровадження програми “Мій електровелосипед”, яка передбачає безповоротне співфінансування держави на придбання громадянами електровелосипеда чи електротранспортного велосипеда (вантажного). style=»display:block» data-ad-client=»ca-pub-0733954744562665″ data-ad-slot=»2706922141″ data-ad-format=»auto» data-full-width-responsive=»true»>

У Польщі готують сюрприз для любителів ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, такі консультації триватимуть до 18 липня. Сама програма передбачає з 2025 року доплату держави при закупівлі електровелосипеда. 

Передбачається, що на реалізацію програми “Мій електровелосипед” уряд Польщі виділить 300 мільйонів злотих. Цього має вистачити на співфінансування закупівлі не менше 46 667 одиниць електровелосипедів. Реалізація проєкту запланована на 2025-2029 роки. Розмір доплат становитиме до 5 000 злотих (до 9 000 зл на транспортний електровелосипед).

Ініціатива польського уряду спрямована на популяризацію екологічних засобів транспорту та зменшення викидів вихлопних газів у містах.

Згідно з проєктом, доплати від держави надаватимуться у вигляді повернення до 50% коштів, витрачених на купівлю електровелосипеда (як приватним особам, так і підприємцям). Однак, щоб отримати дофінансування, доведеться виконати кілька умов. Зокрема, куплений велосипед повинен бути новим, а покупець зобов’язаний буде зареєструвати транспортний засіб і позначити його спеціальним номером, розміщеним на рамі. Фінансування не покриватиме лізинг або придбання елементів обладнання електровелосипеда.
Джерело