У Польщі жінка напилася до 2 проміле, опікуючись …

У Польщі жінка напилася до 2 проміле, опікуючись ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Поліцейські з міста Освенцим (Малопольське воєводство) відкрили провадження проти 42-річної громадянки України, яка, маючи в організмі 2 проміле алкоголю, опікувалася шістьма дітьми.

У Польщі жінка напилася до 2 проміле, опікуючись ...

У Польщі жінка напилася до 2 проміле, опікуючись ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт поліції, повідомленні про нетверезу жінку з 6-ма дітьми надійшло від представника однієї з місцевих організацій, яка допомагала двом родинам з України, що проживали в одному помешканні. На місце одразу виїхав патруль. 

У вказаному помешканні поліцейські виявили заявника, шістьох дітей віком від 7 до 15 років та нетверезу жінку, яка лежала в ліжку. Тест показав, що в її крові було 2 проміле алкоголю. Жінку в такому стані й затримали, виявилося, що четверо дітей, якими вона мала опікуватися були її, а ще двоє — її співвлокаторки.

Проти 42-річної українки відкрили провадження за підозрою у вчиненні злочину, що полягає в створенні безпосередньої небезпеки заподіяння шкоди здоров’ю чи життю неповнолітніх. Матеріали щодо зафіксованої недбалості у здійсненні піклування передали також до Окружного суду Освенціма, відділу сім’ї та неповнолітніх. 

“Стан, в якому жінка опікувалася дітьми, може свідчити про її залежність від алкоголю, тому до міської комісії з вирішення проблем алкоголізму також буде направлена окрема заява”, — йдеться в повідомленні поліції.
Джерело