У Польщі потонув 25-річний українець. …

У Польщі потонув 25-річний українець. ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Трагічний випадок, в результаті якого загинув 25-річний громадянин України, стався в селі Вулка Гурська (гміна Яблонна) Мазовецького воєводства.

У Польщі потонув 25-річний українець. ...

У Польщі потонув 25-річний українець. ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на wiadomosci.wp.pl, у неділю, 21 серпня, група молодих людей купалася в річці Вісла. У якийсь момент один з чоловіків пірнув у воду і зник. До пошуків людини долучилися пожежники, рятувальники та поліція. Водолаз обстежував водойму гідролокатором, однак того дня пошуки не увінчалися успіхом. Аж у вівторок, 23 серпня, близько 16 години тіло чоловіка помітили у річці в районі Нового Двору Мазовецького.

На місце події викликали прокурора, криміналіста та слідчу групу. Встановили, що загиблий — 25-річний громадянин України.

Нагадаємо, у червні вода забрала життя щонайменше 4 українців у Польщі. 16-річний юнак з України потонув під час купання в озері Буковець у місті Свідвин (Західнопоморське воєводство). Двоє 16-річних братів з України потонули в річці Вісла в районі мосту в місті Гура Кальварія. А 26-річний громадянин України втонув під час купання в озері в місцевості Шалем неподалік Каліша. У Польщі в озері потонув 16-річний хлопець з України У Польщі двоє братів з України втонули у Віслі У Польщі в озері втопився молодий українець
Джерело