У Польщі продовжили програму 40+ для профілактики …

У Польщі продовжили програму 40+ для профілактики ...

У Польщі продовжили програму 40+ для профілактики здоров’я fotolia.com

Програма «Профілактика 40+» в Польщі діятиме ще щонайменше півроку.

У Польщі продовжили програму 40+ для профілактики ...

У Польщі продовжили програму 40+ для профілактики ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, Міністерство охорони здоров’я видало розпорядження про продовження дії цієї програми до 31 грудня 2024 року. Раніше вона мала закінчитися 30 червня 2024 р. 

Програма «Профілактика 40+» у Польщі — це безкоштовна ініціатива, що включає різноманітні медичні обстеження для раннього виявлення хвороб, таких як діабет та серцево-судинні проблеми. Вона орієнтована на осіб віком від 40 років і старше, щоб своєчасно виявляти ризики для їхнього здоров’я. За три роки, коли ця програма діє, нею скористалося 2,8 млн осіб. Це не так багато, враховуючи, що право до неї мають орієнтовно 23 млн осіб. 

До переліку безкоштовних обстежень в рамках “Профілактика 40+” входять вимірювання артеріального тиску, ваги, зросту, окружності талії та низка діагностичних аналізів для чоловіків і жінок. Пакет діагностичних досліджень включає, зокрема аналіз периферичної крові з формулою та тромбоцитами, визначення загального холестерину або контроль ліпідного профілю, аналіз рівня глюкози в крові, печінкові проби (АЛТ, АСТ, ГГТ), аналіз креатиніну в крові, загальний аналіз сечі та вимірювання рівня цукру в крові.

Програма «Профілактика 40+» доступна всім особам, які проживають у Польщі та досягли віку 40 років, включно з іноземцями, які мають право на медичне обслуговування в рамках Національного Фонду Здоров’я (NFZ). Щоб скористатися програмою, необхідно звернутися до свого сімейного лікаря та повідомити про бажання взяти участь у програмі «Профілактика 40+». Лікар направить вас на необхідні обстеження, які виконуватимуться безкоштовно.Т

акож можна записатися на аналізи за програмою «Профілактика 40+» самостійно, без відвідування сімейного лікаря. Зробити це можна через Інтернет-профіль пацієнта (IKP) — через браузерну версію або мобільний додаток mojeIKP. Потрібно лише заповнити онлайн коротку анкету, після чого ви отримаєте електронне направлення. Потім оберіть поліклініку, де плануєте пройти всі обстеження, й зверніться туди з цим направленням.

Запис на програму «Профілактика 40+» також можливий через інфолінію центральної e-Rejestracji за номером +48 800 100 101, яка доступна щодня з 8:00 до 18:00.

Результати всіх досліджень, виконаних у рамках програми «Профілактика 40+», будуть доступні на вашому Інтернет-профілі пацієнта, однак побачити та завантажити й зберегти їх на сьогодні можна лише у браузерній версії IKP.
Джерело