У Польщі створили мобільний додаток, що полегшує …

У Польщі створили мобільний додаток, що полегшує ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Усі видані в Польщі документи для Tax Free доступні в спеціальному мобільному додатку з 1 лютого 2023 року.

У Польщі створили мобільний додаток, що полегшує ...

У Польщі створили мобільний додаток, що полегшує ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, іноземцям, які купують товар у Польщі й користуються Tax Free, стало легше керувати всіма необхідними документами. Тепер вони можуть бути завжди доступні під рукою. Державна податкова адміністрація та Міністерство фінансів Польщі випустили новий мобільний додаток mTAX FREE PL. 

Що таке Tax Free? 

Це система відшкодування податку VAT за придбаний у Польщі товар. Іноземці з-поза ЄС мають право на таке відшкодування, бо цей податок йде на утримання територій і громад, до яких приїжджі люди не мають жодного стосунку. Людина, яка придбала у Польщі товари на суму понад 200 злотих одним чеком і хоче вивезти їх за межі Євросоюзу, може оформити в магазині документ Tax Free і при виїзді отримати підтвердження від працівника митної служби. На роздруківці Tax Free на кордоні ставлять штамп POLSKA-CŁO на запит подорожуючого. З цим документом потрібно особисто прийти до продавця при наступному візиті до Польщі та отримати повне відшкодування податку VAT готівкою.

Мобільний додаток для Tax Free

З 1 лютого 2023 року всі документи на відшкодування VAT для подорожуючих доступні в мобільному додатку mTAX FREE PL. Він надає онлайн-доступ до електронної форми документів Tax Free з можливістю перевірки їхнього актуального статусу, керування та легкою передачею інформації про них за допомогою штрих-коду. Остання функція має допомогти полегшити процес митного контролю на кордоні.

Користувачам мобільного додатку друкувати електронні документи Tax Free вже не потрібно.

Додаток можна завантажити з Google Play та App Store. Щоб скористатися його функціями, потрібно один раз підтвердити свій обліковий запис під час реєстрації Tax Free на кордоні. Авторизація здійснюється співробітником митно-податкової служби під час митного контролю.

Перегляньте відео про новий додаток mTAX FREE PL (польською мовою): Нагадаємо, як оформити Tax Free й повернути частину коштів за куплені в Польщі товари. Як оформити Tax Free й повернути частину коштів за куплені в Польщі товари
Джерело