У Польщі телефонний шахрай ошукав українця і забрав …

У Польщі телефонний шахрай ошукав українця і забрав ...

Шахрайство в Польщі https://bialystok.policja.gov.pl

39-річний громадянин України з Білостока (Підляське воєводство), став жертвою шахраїв, в результаті чого позбувся грошей зі свого банківського рахунку.

У Польщі телефонний шахрай ошукав українця і забрав ...

У Польщі телефонний шахрай ошукав українця і забрав ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт місцевої поліції, чоловік пояснив, що до нього зателефонував невідомий і представився працівником банку. Далі він розповів, що хтось намагався зламати доступ до рахунку клієнта. Українець повірив у цю історію та почав співпрацювати, як виявилося, з шахраєм. 

Як наслідок, він подав шахраєві код BLIK, нібито для того, аби той зміг переказати кошти на “безпечний рахунок”. А наостанок довірився словам, що гроші повернуться назад після того, коли він особисто прийде до банку й “відблокує свій рахунок”. Те, що все це було шахрайством, громадянин України зрозумів лише, коли дійсно прийшов у банк. Чоловік таким чином втратив 2,5 тисячі злотих.

Нагадаємо, раніше 23-річна громадянка України з Кольненського повіту Підляського воєводства також стала жертвою шахраїв, в результаті чого позбулася всіх грошей зі свого банківського рахунку. У Польщі українку так обробили шахраї, що вона переказала їм всі свої гроші
Джерело