У Польщі водій малого Fiat став зіркою Інтернету …

У Польщі водій малого Fiat став зіркою Інтернету ...

Водій червоного Fiat Cinquecento став зіркою польського Інтернету https://www.youtube.com/@AutemSzanujeZasady

Водій червоного Fiat Cinquecento став зіркою польського Інтернету, запхавши у свій автомобіль величезну дерев’яну колоду й пробуючи перевезти її з лісу до свого будинку. Як пoвідoмляє Yavp.pl, ситуація мала місце в Сілезькому воєводстві, де житель населеного пункту Міколув намагався перевезти колоду дерева, яка була на кілька метрів довшою за його невелике авто. 

Таке транспортування зупинила поліція. Правоохоронці потрактували, що такий вантаж “суттєво порушує правила дорожнього руху”. Зокрема, колода дерева, яка аж на кілька метрів висувалася з автомобіля, загрожувала безпеці дорожнього руху. Крім того, під час перевірки виявилося, що салон автівки був напханий меншими шматками деревини. Водія Fiat Cinquecento у підсумку покарали штрафом у розмірі 200 зл та пунктами карними. Відео легковика з колодою стало хітом Інтернету. А ось трохи з іншого ракурсу: А ось і ще один варіант відео:

@cules981 Czołgczento #idiots dźwięk oryginalny — cules981

Як з’ясувалося, водій Fiat Cinquecento був добре знайомий правоохоронцям, оскільки вже не вперше намагався своїм авто перевезти велику кількість деревини. Ось, наприклад, минулорічний відеозапис за його участі. А ось також це відео з 2022 року, тільки з іншого ракурсу: Єдина різниця, що цього разу походження деревини, яку перевозив чоловік, було легальним. Тобто, він її легально купив. Рік тому — ні.
Джерело