У Польщі врятували постраждалого від обстрілу …

У Польщі врятували постраждалого від обстрілу ...

Фото ілюстративне https://www.facebook.com/unbroken.ua/

У лікарні в місті Челядзь (Сілезьке воєводство) врятували життя 55-річного громадянина України.

У Польщі врятували постраждалого від обстрілу ...

У Польщі врятували постраждалого від обстрілу ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на Facebook-сторінку “Перше медичне об’єднання Львова”, чоловік разом з родиною проживав на Херсонщині.

Під час обстрілу російськими військами в їхній будинок прилетіли дві ракети: дружина загинула, а чоловіка з-під завалів дістав син. Постраждалий отримав численні поранення: перелом руки, важкі опіки голови. Шкіри на черепі не лишилося.Три тижні на межі життя та смерті він провів в реанімації міста Кривий Ріг. Далі його евакуювали до Національного реабілітаційного центру “Незламні” Першого медоб’єднання Львова. Там чоловік переніс майже три десятки операцій, аж поки лікарям вдалося стабілізувати його стан чоловіка. Однак лишалася найбільша проблема — рана на голові. Її треба було термінового закрити м’язовою тканиною, інакше будь-якої миті мозок могла вразити смертельна інфекція.

Виходом була складна реконструктивна операція з пересадження тканин зі спини на голову. Допомогти провести її зголосилися канадські медики, однак вони не були готові їхати в Україну — тільки до Польщі. Відтак українські медики з пацієнтом вирушили до польського містечка Челядзь.

Операція тривала 12 годин. Українсько-канадська команда працювала як один механізм. Хірурги спершу відділили клапоть найширшого м’яза спини, а потім — пересадили його на оголений череп. Судини, розміром з людську волосину, зшивали під мікроскопом. Втручання минуло успішно, ~наголошують в медцентрі “Незламні”.

Вже за тиждень після операції чоловік повернувся з Польщі до клініки у Львові, де на нього чекають ще кілька косметичних операцій на обличчі.
Джерело