У Польщі з’явиться нова мережа продуктових магазинів

У Польщі з'явиться нова мережа продуктових магазинів

Фото ілюстративне Adobe Stock

Усе вказує на те, що на польському ринку дисконтних мереж з’явиться новий серйозний гравець.

У Польщі з'явиться нова мережа продуктових магазинів

У Польщі з'явиться нова мережа продуктових магазинів

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на wiadomoscihandlowe.pl, група Eurocash оголосила про запуск мережі магазинів «Moje Sklepy». Її створять на базі трьох партнерських мереж — Abc, Groszek та Euro Sklep. 

Йдеться про досить велику кількість магазинів, адже зараз під вивісками Abc, Groszek і Euro Sklep у Польщі працює понад 10 тис об’єктів. Щоправда, їхня кількість протягом останніх років систематично зменшувалась, тому група Eurocash вирішила діяти. У випадку створення нової мережі магазинів «Moje Sklepy» вона одразу стане великим гравцем на польському ринку. 

Група Eurocash вже заявила про амбітні плани. Там, зокрема, хочуть скласти дуже серйозну конкуренцію, передусім, мережам Dino і Żabka. Однак додають: створення нової мережі «Moje Sklepy» не означатиме автоматичну ліквідацію магазинів Abc, Groszek та Euro Sklep. Принаймні на цей момент. 

“Ми зберігаємо не лише банери мереж Abc, Groszek та Euro Sklep, а й власні назви цих магазинів, оскільки вважаємо, що вони мають неоціненну цінність для споживача. Однак настав час повідомити споживачам, у яких магазинах можна купувати товари за нашими найкращими акціями, які вони зараз можуть побачити в додатку, листівках та каналах соціальних мереж. Об’єднавши всі магазини під одним брендом-парасолькою, ми зможемо інвестувати набагато більше в маркетинг у майбутньому, включаючи як масову, так і персоналізовану комунікацію для споживача. Завдяки цьому, така діяльність матиме набагато більший охоплення, що, як наслідок, призведе до збільшення кількості відвідувань наших мережевих магазинів”, — запевняють у групі Eurocash.
Джерело