У Польщі зняли документальний фільм про допомогу …

У Польщі зняли документальний фільм про допомогу ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Фільм знімали кілька місяців, 2022 року у Польщі, Україні та Франції.

У Польщі зняли документальний фільм про допомогу ...

У Польщі зняли документальний фільм про допомогу ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на “Польське радіо”,  25 листопада у польських кінотеатрах вийде новий фільм “Супергерої” (Superheroes). Стрічка режисера Шимона Гонери — це повнометражний документальний фільм, що показує надзвичайні історії людей, які борються зі щоденною жорстокістю війни в Україні. Це, зокрема, історії біженців, які намагаються вибратися з атакованої росіянами України, а також історії поляків, які героїчно допомагають їм.

У фільмі реальні історії звичайних поляків — водія, модистки, працівниці зоопарку, власниці туристичної фірми, двох польських сімей, які прихистили українських громадян, возять на схід гуманітарну допомогу, рятують тварин із зони бойових дій.

Фільм зроблено у трьох мовних версіях — англійській, польській та українській. Його покажуть у Польщі, Великій Британії та США. Режисер фільму сподівається, що фільм спонукатиме всіх продовжувати підтримку та солідарність з Україною. Нагадаємо, раніше стало відомо, що режисер-документаліст Кшиштоф Путерніцький із Гданська зніме фільм «Слава по всій землі» — про те, як поляки допомагають українцям після початку повномасштабного вторгнення росії. Це також уде повнометражна стрічка. Режисер планує, що вона буде готова до річниці початку повномасштабного вторгнення – 24 лютого 2023 року. «Слава по всій землі»: польський режисер створить фільм про допомогу українцям
Джерело