У польському місті облили фарбою магазин з …

У польському місті облили фарбою магазин з ...

Фото облитого фарбою магазину в місті Ополє Maciej Marciński, https://radio.opole.pl

У польському місті Ополє хтось облив фарбою магазин з російськими товарами і залишив там відомий напис про путіна. Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на radio.opole.pl, інцидент стався в ніч на 13 березня. Невідомий або невідомі облили червоною фарбою фасад, вікна та двері магазину. На стіні ж будівлі залишили, скажемо так, антипутінський напис.

Прикметно, що місцева поліція наразі не збирається шукати порушників і навіть не заводила справу за фактом інциденту. Кажуть, до них ніхто не звертався, відтак немає заяви — не буде й справи. Щодо магазину, то за словами місцевих, там російські товари продавалися поруч з іншими, в тому числі українськими. Відкрився він нещодавно, а точніше 6 березня, і з самого початку мав нарікання, в першу чергу, з боку українців. 

“Цей магазин у таких українських кольорах. Є жовтий, синій, але поруч з українськими товарами є російські. Їх багато, більше, ніж українських. Я думаю, що власники цього магазину плюють в обличчя українцям, біженцям, матерям з дітьми, які втекли від війни. Вони також плюють на тих поляків, які підтримують українців”, — наводить слова жительки Ополя, громадянки України, видання radio.opole.pl.

Ще з першого дня роботи цього магазину українці в Ополю почали масово нарікати у соцмережах на російський асортимент представлених там товарів.

“Дуже багато товарів з росії, які були доставлені з Румунії та Німеччини. Ціни космічні. Більшість етикеток заклеєні новими. Адміністратор на моє питання:» Чому під українським прапором продають російські товари?», відповів російською, що він політикою не займається”, — написала в мережі Facebook Haneczka Tsapenko.
Джерело