У ШКОЛІ №2 ПОБУВАЛИ ФАХІВЦІ ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРЕВЕНЦІЇ

У ШКОЛІ №2 ПОБУВАЛИ ФАХІВЦІ ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРЕВЕНЦІЇ

Начальниця сектору ювенальної превенції Лубенського райвідділу поліції Катерина Сорокотяга провела урок з безпеки для учнів 3-х класів Лубенської загальноосвітньої школи №2.

Під час зустрічі поліцейська розповіла

школярами про основні правила безпеки дорожнього руху, пояснила значення дорожніх знаків та світлофора, а також узагальнила знання про те, як саме потрібно перетинати проїзну частину дороги. Окрім цього, офіцерка зосередила увагу учнів на неухильному дотриманні правил безпеки під час сигналу повітряної тривоги. Поліцейська в ігровій формі пояснила присутнім, які існують вибохонебезпечні предмети та алгоритм дій у разі їх виявлення. 

У свою чергу психологиня Лубенського райвідділу поліції провела з дітками спеціальний тренінг, спрямований на подолання стресу, який пов’язаний із війною. Поліцейська разом з дітками виконали дихальні вправи, які у подальшому допоможуть дитині впоратися з негативними емоціями та явищами. 

Наприкінці зустрічі найдопитливіші школярі ставили різні запитання, які їх цікавлять, та мали змогу продемонструвати свої знання про роботу спеціальних служб.

Інформація та фото ГУ НП в Полтавській обл.

Джерело