Українці на вихідних виграли в Польщі три вуличні …

Українці на вихідних виграли в Польщі три вуличні ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Українці на минулих вихідних тріумфували відразу у кількох вуличних забігах, які відбулися в різних містах Польщі.

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, у престижному краківському напівмарафоні Cracovia Półmaraton Królewski, який відбувся 16 жовтня, першою серед жінок фінішувала українка Вікторія Калюжна. Дистанцію в трохи більше 21 км вона подолала за 1 год 12 хв 26 сек. Свою найближчу конкурентку, представницю Кенії, українка випередила на 2 хв 16 сек. Прикметно, що для Вікторії Калюжної це вже друга серйозна перемога поспіль. Два тижні тому вона тріумфувала в 13-кілометровому забігу Bieg Trzech Kopców вулицями Кракова.

Там же у Кракові, 16 жовтня, відбувся також забіг на 5 км, який рекламував Європейські Ігри, що відбудуться в цьому польському місті в червні-липні 2023 року.  Першим фінішну стрічку перетнув українець Богдан Семенович, який показав час 14 хв 38 сек. Найближчого конкурента, поляка Адама Червінськєго, він випередив на 11 секунд. Третім тут став також українець Сергій Шевченко з часом 14 хв 56 сек. Серед жінок дистанцію 5 км першою подолала українка Наталія Семенович. Її час — 16 хв 23 сек.

А в місті Жори на вихідних відбувся вуличний забіг на 10 км. Виграв його українець Дмитро Дідоводюк. Він показав час 30 хв 49 секунд. Найближчого конкурента, поляка Матеуша Мрувка, українець випередив на 47 секунд. Третім фінішу з відставанням в 1 хв 18 сек дістався ще один представник Польщі Алєксандр Драган.

А сереж жінок у вуличному забігу на 10 км в Жорах першою фінішувала знову ж таки українка Валентина Верецька. Вона подолала дистанцію за 35 хв 41 сек. Другою серед жінок фінішувала полька Сабіна Яжомбек, а третьою стала ще одна українка Олеся Дідоводюк.