Українців у Польщі запрошують до участі у …

Українців у Польщі запрошують до участі у ...

Фото ілюстративне fotolia.com

Українців у Польщі запрошують до участі у дослідницькому проєкті «Вивчення російської дезінформації: українські біженці у Євросоюзі». Дослідницький проєкт базується в Університеті Шеффілда, Велика Британія, і фінансується неурядовою організацією CARA (Рада академіків з групи ризику), Велика Британія.

Українців у Польщі запрошують до участі у ...

Українців у Польщі запрошують до участі у ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, участь полягає у наданні інтерв’ю представнику дослідницької групи. Відбір відбуватиметься серед громадян України, які приїхали до Польщі (або інших країн Євросоюзу) після 24 лютого 2022 року. Вікові рамки – 18-80 років. 

Не мають значення стать, рівень освіти, з якої частини України ви приїхали, зайнятість, фінансове становище чи сімейний стан.

“Інтерв’ю братимуться у Варшаві, бажано офлайн (при особистій зустрічі) або онлайн. Винагорода за участь не видається. Отримані відомості будуть використовуватися лише у загальному вигляді. Конфіденційність гарантовано”, — зазначає Максим Балаклицький, запрошений дослідник Університету Шеффілда. 

Розглядаєте ймовірність участі? Залишилися запитання? Звертайтеся: пошта jo4mqb@sheffield.ac.uk, Фейбук https://www.facebook.com/balaklytskyi/, +380506257760 (телеграм, вайбер).
Джерело