З 22 вересня – старт прийому документів на візу для …

1

З 22 вересня – старт прийому документів на візу для ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

З 22 вересня 2022 року у Варшаві, Любліні та Познані відкриються пункти прийому візових анкет, де прийматимуть заяви на виготовленя робочих віз для окремої категорії громадян України.

З 22 вересня – старт прийому документів на візу для ...

З 22 вересня – старт прийому документів на візу для ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на visa.vfsglobal.com, подавати документи на отримання національної візи можна лише громадянам України, які легально проживають у Польщі та працюють водіями міжнародних транспортних перевезень або пілотами цивільного повітряного судна чи іншим членом екіпажу.

Де подати заяву?

Подати заяву на отримання візи в Польщі можна в одному з наступних пунктів прийому візових анкет – після попереднього запису на подачу документів:

Варшава

Адреса: Алеї Єрозолімські, 181Б (al. Jerozolimskie 181B, перший поверх – вхід «Б-1»)
З понеділка по п’ятницю з 8:30 до 16:30

Познань

Адреса: вул. Франчішка Ратайчака, 19 (ul. Franciszka Ratajczaka 19, перший поверх)
З понеділка по п’ятницю з 8:30 до 16:30

Люблін

Адреса: вул. Томаша Зана, 39А (ul. Tomasza Zana 39A, 4-й поверх)
З понеділка по п’ятницю з 8:30 до 16:30

Зверніть увагу, що пункти прийому візових анкет будуть закриті 1 листопада, 11 листопада та 26 грудня 2022 р.

Заява може бути подана лише особисто. У випадку з неповнолітніми заяву подають батьки або законні опікуни. Клопотання про перегляд рішення по візовій справі може бути подано за довіреністю.

Як записатися на подачу документів на візу

Для цього потрібно записатися на прийом до одного з пунктів прийому візових анкет через електронну систему запису. Перейдіть за посиланням, натиснувши на скріншот нижче, і забронюйте дату подачі заяви на візу.

З 22 вересня – старт прийому документів на візу для ...

Перелік документів при подачі заяви на отримання візи для роботи водієм міжнародних транспортних перевезень

1) Дійсний закордонний паспорт (оригінал і копія першої сторінки), дійсний не менше 3 місяців після запланованого закінчення терміну дії візи, що має дві вільні сторінки. Паспорт повинен бути виданий не раніше, ніж 10 років тому.

2) Підписана візова анкета з однією фотографією, заповнена в електронному вигляді латинськими літерами.

Візова анкета (доступна за цим посиланням).
Вимоги до фотографії – натисніть тут.

Заповнені від руки візові анкети не приймаються!

3) Документ (оригінал і копія), що підтверджує законне перебування на території Республіки Польща (заявник зобов’язаний підтвердити законне проживання).

4) Виданий воєводою дозвіл на роботу або зареєстрована заява про доручення роботи або документ, з якого слідує, що роботодавець повідомив протягом 14 днів з дня початку роботи, що він доручає її виконання громадянину України. З цих документів має бути видно, що:

— заявник буде працювати водієм: мікроавтобуса; автобуса; цистерни; трактористом-машиністом; вантажівки; інші видів вантажівок;

— виконуватиме цю роботу в якості водія міжнародних перевезень.

5) Туристичне медичне страхування (оригінал та копія) або медичне страхування (для заявників, які продовжують працювати на одного і того ж роботодавця; це може бути роздруківка RMUA за останній період сплати медичного страхового внеску).

Якщо у Вас є страховий поліс, оформлений іншою мовою, ніж польська/українська/білоруська/російська – цей страховий поліс подається разом з перекладом на польську мову присяжним перекладачем.

6) Документ (оригінал та копія), який підтверджує наявність достатньої кількості коштів для покриття витрат на проживання протягом усього періоду запланованого перебування на території Польщі та для зворотної поїздки в країну походження або проживання. На практиці в розмірі: 75 злотих за кожну добу перебування або еквівалент цієї суми в іноземних валютах + 200 злотих в якості забезпечення зворотної поїздки в країну походження. Документом, що підтверджує фінансову споможність, може бути дозвіл на роботу або заява про доручення роботи, якщо в цих документах зазначено винагороду.

Скільки коштує оформлення візи?

За оформлення візи плата не стягується. Однак доведеться сплатити сервісний збір за послуги пункту прийому візових анкет в розмірі 38 зл. Оплата здійснюєтся в пункті прийому візових анкет – готівкою або банківською карткою.

Коли чекати на рішення?

Ви отримаєте своє рішення протягом 15 днів. У виняткових випадках цей термін може бути продовжений до 30 днів.

Як отримати готові документи?

Забрати свої документи можна лише особисто в тому ж пункті прийому візових анкет, де подавалась заява. Там необхідно надати документ, що посвідчує особу, і квитанцію, отриману в день подачі візової заяви.

Як оскаржити рішення про відмову?

Якщо заявник не згодний з рішенням про відмову у візі, то він має право подати заяву на повторний розгляд протягом 14 днів з моменту отримання рішення. Заява до Міністра закордонних справ Польщі подаєтся до пункту прийому візових анкет, до якого подавалася візова заява. Нагадаємо, водіям з України дозволили відкривати візи прямо в Польщі. Офіційно! Водіям з України дозволили відкривати візи прямо в Польщі
Джерело