За крадіжку шкарпеток та глазурованого батончика безробітний мешканець Павлограда до весни поживе у СІЗО

За крадіжку шкарпеток та глазурованого батончика безробітний мешканець Павлограда до весни поживе у СІЗО

Безробітні молоді чоловіки, з тюремним досвідом за плечима, рятуючись від холодів, йдуть на будь-які злочини, щоби взимку опинитися в теплі, з обов’язковим триразовим харчуванням. Заради цього вони крадуть у магазинах шоколадки, парфуми чи шкарпетки. Таким простим способом вони відчиняють ворота СІЗО.

Так,19 грудня 2022 року, приблизно о 17 год. 50 хв. чоловік  прийшов до магазину «Аврора 62» , який розташований по вул. Верстатобудівників, 8а. Знаходячись в торгівельній залі вказаного магазину, та перебуваючи біля стелажів із товаром, протягом часу з 17 год. 51 хв. до 18 год. 05 хв., 19 грудня 2022 року, викрав: чоловічу сумку з однією ручкою, виробництва КНР, вартістю 199 грн; чоловічу сумку – бананку, виробництва КНР, вартістю 129 грн; одну пару шкарпеток чоловічих «Маrca Махра» вартістю 29 грн; одну пару шкарпеток чоловічих «Маrca Sport», вартістю 19 грн; одну пару зимових чоловічих перчаток вартістю 119 грн; одну пачку із сухим молоком, незбираним, «Моnik», об`ємом 100 г, вартістю 27 грн; солодкий батончик «EDEN JOY kokoc», вагою 40 грн, вартістю 9 грн; глазурований батончик з нугою та карамеллю «VALE STARS», вагою 50 грн, вартістю 11,70 грн, які приховував під куртку, в яку був вдягнений.

Про це повідомляється в матеріалах Павлоградьского суду.

Продовжуючи свої протиправні дії, утримуючи викрадені речі та продукти при собі, направився до виходу з магазину. Виконавши усі дії, які вважав необхідними для доведення злочину до кінця, не зміг закінчити злочин до кінця з причин, які не залежали від його волі, оскільки не встиг вийти з магазину, будучи зупиненим о 18 год. 06 хв. біля виходу працівниками магазину «Аврора 62», що виключило можливість розпорядитися на свій розсуд викраденим майном – сумками, шкарпетками, перчатками та продуктами, загальна вартість яких склала 542,70 грн.

В судовому засіданні підозрюваний вину визнав, та вказав, що проживає в квартирі матері, а мати зараз перебуває в Польщі.

Суд постановив:

Застосувати до запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 (шістдесят) днів до 10 години 10 хвилин 05 березня 2023 року включно. Строк тримання під вартою рахувати з 10 годин 10 хвилин 05 січня 2023 року. Строк дії ухвали до 10 годин 10 хвилин 05 березня 2023 року. Визначити суму застави у розмірі 53 680 (п`ятдесят три тисячі шістсот вісімдесят) гривень.

Источник