Żabka в Польщі змусить вас надати номер телефону. …

Żabka в Польщі змусить вас надати номер телефону. ...

Магазини Żabka у Польщі вводять нові правила для користувачів додатком https://stock.adobe.com/

Якщо ви не вказали номер свого телефону в мобільному додатку Żappka, то або вкажіть якнайшвидше, або…

Żabka в Польщі змусить вас надати номер телефону. ...

Żabka в Польщі змусить вас надати номер телефону. ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, покупців, які користуються додаток Żappka, але не вписали там номер свого телефона, з 1 березня 2024 року буде виключено з програми лояльності магазинів мережі Żabka в Польщі.

Вже деякий час Żabka намагається різними способами переконати користувачів додатку Żappka додати номер телефону до свого облікового запису. Це включало різні бонуси, обмеження в відображенні банерів і т.д. З 1 березня в мережі запроваджують жорсткіші правила: без номера телефону ви будете виключені з програми лояльності та не зможете збирати żappsy й обмінювати їх на товари.

“Вимога вказувати номер телефону під час створення нового облікового запису в додатку Żappka діє з 3 січня 2024 року. Вона була запроваджена для забезпечення більшої безпеки користувачів та їхніх облікових записів, у тому числі за допомогою додаткового методу перевірки та прямого каналу зв’язку з клієнтом. Користувачі додатку отримують ще більше привабливих, персоналізованих пропозицій та функцій”, — повідомляє прес-служба мережі Żabka.

Одночасно там зазначають, що кожен клієнт зможе повернутися до участі в програмі лояльності, але тільки після вказання в додатку свого номера телефону.
Джерело