Заява з Польщі: Україна не буде відбудована, а …

Заява з Польщі: Україна не буде відбудована, а ...

Економічний форум-2023, фото Сергій Муренець Yavp.pl

Тема післявоєнної відбудови України — одна з основних, яка обговорюється учасниками 32-го Економічного Форуму в польському місті Карпач.

Заява з Польщі: Україна не буде відбудована, а ...

Заява з Польщі: Україна не буде відбудована, а ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, під час однієї з дискусій керівник польської компанії Budimex Цезарій Лисенко заявив, що Україна не буде відбудована, натомість вона збудується наново і стане найкращою країною в Європі.

«Ми бачимо, що сьогодні Україна може запропонувати величезну трансформацію в своїй країні, яка також матиме величезний вплив на розвиток Європейського Союзу та Польщі водночас. Тому ми з нетерпінням чекаємо, коли ця війна скоро закінчиться і в Україні можна буде говорити лише про бізнес і лише про реконструкцію, модернізацію та трансформацію, як інфраструктурну, так і технологічну.

Budimex у Польщі представлений практично у всіх галузях будівництва, як доріг та залізниць, так і в енергетичному секторі. Ми також багато робимо щодо гідротехнічних споруд, портів, і ми бачимо всі ці можливості в Україні в набагато більшому масштабі, ніж зараз у Польщі«, — зазначив Цезарій Лисенко.

Він також додав, що для польських будівельних компаній участь у відбудові України стане чудовою можливістю для розвитку. Щоправда, про це можна буде говорити лише після закінчення війни і гарантій безпеки для працівників.

Нагадаємо, у Польщі хочуть створити Фонд розвитку, присвячений відбудові України.

Портал Yavp.pl виступає одним із медіапартнерів форуму, тож слідкуйте за найцікавішими новинами з цієї події з 5 по 8 вересня на наших сторінках, в тому числі у соцмережах.
Джерело