Зеленський звернувся до українців, які перебувають …

Зеленський звернувся до українців, які перебувають ...

Фото ілюстративне fotolia.com

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю польському телеканалу TVP звернувся до біженців з України в Польщі.

Зеленський звернувся до українців, які перебувають ...

Зеленський звернувся до українців, які перебувають ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на suspilne.media, відповідаючи на питання, що він хотів би передати українцям, які приїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року, Володимир Зеленський закликав їх поважати польський народ та згодом повернутись додому.

«Я хотів би попросити про дві речі. По-перше, щоб вони залишалися українцями, і важливо, щоб вони потім повернулися в Україну, тому що ми боремося за те, що належить їм, народу України», – сказав Зеленський.

За його словами, «немає сенсу воювати, якщо немає людей і нема за кого воювати, це важливо».

«По-друге, я хотів би попросити великої поваги до польського народу. Може бути по-різному, я розумію, може комусь щось не сподобатися, ти давно живеш в іншій країні, іноді довго живеш у когось вдома. Є свої звички, є місцеві звичаї. Ми гості. Я вважаю, що дуже важливо виявляти повагу до польського народу, щоб потім, коли ви повернетеся в Україну, поляки могли сказати: на жаль, українці виїхали, як нам добре жилося разом», – додав президент України. Нагадаємо, нещодавнє опитування, яке провела агенція з працевлаштування OTTO Work Force Central Europe, показало, що майже половина біженців з України в Польщі (49%) планують повернутися на батьківщину після закінчення війни. 26% респондентів ще не вирішили, повертатися чи ні, а 25% відповіли, що не планують повертатися в Україну. Чи багато біженців з України в Польщі не хочуть повертатися додому? Є дані нового дослідження
Джерело