22 січня — День Соборності України


				22 січня — День Соборності України

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою незалежність. І подвиги героїв України двадцять першого століття доводять, що більше ніж за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. У Збройних силах України  нас захищають військові з різних куточків України, що вкотре демонструє  єдність українців. І навіть попри те, що деякі території України зараз тимчасово окуповані, вони належать Україні. Тому, у цей затьмарений війною важливий день, бажаю кожному зберігати віру в себе, в свою Батьківщину. Дякуємо нашим захисникам і захисницям за героїзм і незламність. Спасибі волонтерам, які допомагають наближати перемогу світла над темрявою. Вічна пам'ять всім, хто відав життя за мирне майбутнє. 

Пам’ятаємо, що сила духу, оптимізм і здоровий патріотизм роблять націю сильною і нездоланною.

Тому єднаймося заради добробуту нашої країни, нашої громади! І нехай в кожній українській родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!

 Із повагою

міський голова Сергій СОЛОМАХА

Інформація згідно даних Миргородської міської ради