Павлоградці вже звикли, що час від часу в домівках зникає світло, але хвилюватися не має причин. Це тимчасово. Ведуться ремонтні роботи.
Про це повідомляє Управління комунального господарства та будівництва м. Павлограду.
У зв’язку з виконанням профілактичних робіт, можливо планове відключення електроенергії:
-12.06.2023р. 9:00 до 23:59 вул. Григорія Шияна, вул. Дмитра Яворницького, вул. Івана Сірка, вул. Олександра Довженка, вул. Рєпіна, вул. Сергієва-Ценського, вул. Спортивна, вул. Успенська, вул. Центральна, пров. Крутий, пров. Сурікова, пров. Шкільний;
-13.06.2023р. 8:00 до 19:00 вул. Вокзальна, вул. Григорія Шияна, вул. Центральна, пров. Будівельний, пров. Святослава Хороброго, пров. Урожайний, пров. Хуторський.
Напишите комментарий