Акценти планового виконкому


				Акценти планового виконкому

25 січня міський голова Сергій Соломаха провів планове засідання виконавчого комітету в оновленому складі. Перед початком засідання присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих Захисників України. Головне питання порядку розгляду стосувалося підсумків виконання бюджету Миргородської міської територіальної громади за 2022 рік.

Про підсумки виконання бюджету Миргородської міської територіальної громади за 2022 рік інформував начальник фінансового управління міської ради Сергій Скляр. До бюджету громади у 2022 році (з урахуванням міжбюджетних трансфертів) всього надійшло 638 514,6 тис. грн, що становить 99,8 відсотка до плану, в тому числі до загального фонду – 608 514,9 тис. грн, до спеціального фонду – 29 999,7 тис.грн. За поясненням Сергія Скляра, невиконання планових показників спричинено надходженням не в повному обсязі міжбюджетних трансфертів з державного та обласного бюджету та поверненням в кінці року невикористаних коштів субвенцій до інших бюджетів територіальних громад.

Уцілому по бюджету Миргородської міської територіальної громади станом на 01.01.2023 року наявна кредиторська заборгованість по незахищеним статтям видатків на загальну суму 2 392,8 тис. грн.

Виникнення кредиторської заборгованості пов’язане з введенням воєнного стану на території України відповідно до умов Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні” (зі змінами) та по причині обмежень проведення частини платежів Держказначейством відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 червня 2021 року № 590 ‟Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану.

Інші питання розгляду стосувалися роботи відділу Служба у справах дітей, "відділу підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу. Також на засіданні було затверджено низку рішень у сфері архітектурної діяльності, мобілізаційної  роботи і цивільного захисту, охорони здоров'я,  соціальних послуг, житлово- комунального господарства.

Також під час засідання було вручено Подяку Головного управління поліції вПолтавській області заступнику Миргородського міського голови Сергію Швайці за співпрацю та взаємодію з поліцією. Заохочувальну Подяку за передані Миргородському районному відділу поліції портативні цифрові радіостанції передав заступник начальника Миргородського ВП ГУНП в Полтавській області Анатолій Антоненко.


				Акценти планового виконкому


				Акценти планового виконкому


				Акценти планового виконкому


				Акценти планового виконкому


				Акценти планового виконкому

Інформація згідно даних Миргородської міської ради