Безкоштовне житло у Варшаві для біженців з України …

Безкоштовне житло у Варшаві для біженців з України ...

Фото ілюстративне fotolia.com

Сервіс Airbnb за підтримки польського відділу Міжнародної організації з міграції (IOM) знову надає безкоштовне тимчасове житло для біженців з України, які прибули після 24 лютого 2022 року.

Безкоштовне житло у Варшаві для біженців з України ...

Безкоштовне житло у Варшаві для біженців з України ...

Купити рекламу » Як пoвідoмляє Yavp.pl, цього разу пропозиція безкоштовного житла доступна виключно у Варшаві.

Щоб звернутись по допомогу з тимчасовим житлом, треба написати на електронну пошту iompolandprykhystok@iom.int або зателефонувати на номер +48 22 490 20 44.

Безкоштовне житло надаватимуть на: 

— екстрене або транзитне перебування до 6 ночей; 
— короткотермінове перебуванні на 8-29 ночей; 
— подовжене перебування (тільки у виняткових ситуаціях після погодження з власником житла) від 30 до 90 днів, але не довше, ніж до 28 лютого 2023 року.

Скористатися з пропозиції можуть виключно особи, які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року й раніше не користувалися безкоштовним житлом від Airbnb.

У рамках допомоги тимчасове безкоштовне житло надаватимуть тільки жінкам (в тому числі з дітьми) або ж, як виняток, чоловікам вразливих категорій (пенсіонери, особи з інвалідністю або хронічними захворюваннями).

Нагадаємо, раніше Міжнародна організація United for Ukraine після кількамісячної перерви також відновила програму пошуку тимчасового житла в Європі для українських біженців. Програма безплатного житла в Європі від Airbnb для українців: як це працює
Джерело