Безкоштовне вивчення польської мови для дітей …

Безкоштовне вивчення польської мови для дітей ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Польський фонд Nativated в партнерстві з міжнародною організацією Save the Children International пропонує школярам — дітям біженців з України безкоштовні заняття з вивчення польської мови на платформі Language Supp Ukraine.

Безкоштовне вивчення польської мови для дітей ...

Безкоштовне вивчення польської мови для дітей ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт платформи, завдяки тому, що заняття відбуваються онлайн, проєкт охоплює не лише тих, хто проживає у великих містах Польщі, а й у малих містах чи селах, де доступ до стаціонарних мовних курсів обмежений. 

Уроки на Language Supp Ukraine базуються на комплексному наборі матеріалів, які вже створені школою іноземних мов, тож викладачі платформи звільнені від обов’язку готування матеріалів до уроків. Курси тривають від 11 тижнів на рівні А1 до 22 тижнів на рівнях А2 і В1. Заняття в обох випадках проводяться 3 рази на тиждень по 90 хвилин. 

Слухачі підбираються до відповідного курсу на основі вступного тесту, а їхній прогрес перевіряється в кінці. Після успішного завершення курсу на певному рівні вони можуть продовжити навчання на наступному рівні. Діти молодшого шкільного віку навчаються у групах до 10 осіб, а старші – у групах до 20 учнів. 

Як зареєструватися на навчання:  Реєстрація профілю на платформі Language Supp відбувається на головній сторінці у віконці “Реєстрація”. У формі потрібно вказати “Я учень”; Вкажіть свої дані (прізвище, ім’я адреса електронної пошти, вік та e-mail батьків). Далі натисніть кнопку “Зареєструватися”. Перед тим, як записатися на курс, потрібно пройти тестування рівня знань. Цей етап можна пропустити, якщо ви починаєте вивчення польської мови з нуля. Серед доступних курсів оберіть той, який вам найбільше відповідає за рівнем та графіком та приєднайся до курсу, натиснувши кнопку “Записатися”. Після цього перевірте дату початку курсу та очікуйте на перші уроки. З повною інструкцією з користування платформою можна ознайомитися за посиланням.

Всі заняття безкоштовні.

Безкоштовне вивчення польської мови для дітей ...

Скріншот з реєстраційної форми
Джерело