Безплатні продукти в Познані до 3 червня 2023: хто має …

Безплатні продукти в Познані до 3 червня 2023: хто має ...

Набір продуктів facebook.com/ratajczaka20wsparcierzeczowe

З понеділка, 29 травня, по суботу, 3 червня, у пункті допомоги Pogotowie Społeczne на вул. Borówki 4 в місті Познань будуть видавати продуктові набори нужденним.

Безплатні продукти в Познані до 3 червня 2023: хто має ...

Безплатні продукти в Познані до 3 червня 2023: хто має ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, право на отримання цієї допомоги мають громадяни України з номером PESEL UKR незалежно від віку, які зареєстровані через Познань – Контакт центр за номером 61 646 33 44. 

Як реєструватися: 

1) За вказаним номером телефону потрібно зареєструвати до 3-х дорослих членів найближчої родини (наприклад, мама, повнолітня дитина, бабуся). Кожен з них отримає sms із часом та датою візиту; 

2) дітей до 18 років реєструвати не потрібно – вони отримають пакунки на підставі реєстрації одного з батьків або законного представника). 

При отриманні пачки кожен повинен пред’явити оригінал паспорта (для дітей може бути оригінал свідоцтва про народження в разі відсутності паспорта) та PESEL UKR.

Увага! З 29.05 по 03.06 допомогу можна отримати тільки один раз!

Пакет на 1 людину складається з наступних продуктів: 

— цукор – 1 кг; — молоко – 1 л; — олія – 1 л; — макарони – 1 кг; — джем (варення) – 0,3 кг. 

Якщо за продуктовою допомогою звертається мама з двома неповнолітніми дітьми, то вона отримає 3-кратний набір продуктів: 3 кг цукру, 3 л молока, 3 л олії, 3 кг макаронів та 0,9 кг джему. 

Охочих просять приносити власні пакети чи сумки.
Джерело