Це почнеться з 9 лютого: польські страйкарі …

Це почнеться з 9 лютого: польські страйкарі ...

Польські страйкарі знову блокуватимуть кордон з Україною https://www.facebook.com/Ministry.for.restoration

У п’ятницю, 9 лютого, почнеться 30-денний протест польських фермерів, які блокуватимуть пункти пропуску на кордоні з Україною.

Це почнеться з 9 лютого: польські страйкарі ...

Це почнеться з 9 лютого: польські страйкарі ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, офіційна причина страйку — продовження угоди про безмитну торгівлю сільськогосптоварами з Україною до 2025 року. Рекомендацію про таке продовження видала Європейська комісія 31 січня 2024 року. Польські фермери цим невдоволені, стверджуючи, що це веде до неконтрольованого напливу української сільгосппродукції, через що вони втрачають кошти.

Згідно з попередньою інформацією, 9 лютого о 10:00 розпочнеться страйк польських фермерів на дорогах, які ведуть до пунктів пропуску на польсько-українському кордоні: «Ягодин»,»Рава-Руська» та «Шегині». Дозвіл на страйк вони отримали аж на 30 днів.

«Протестувальники налаштовані пропускати по одній вантажівці на годину в пунктах пропуску «Ягодин» та «Шегині», у напрямку пункту пропуску «Рава-Руська» — по дві. Гуманітарний вантаж та автобуси пропускатимуть безперешкодно», — йдеться в інформації Держприкордонслужби України.

З 12 лютого страйк польських фермерів має поширитися також на пункти пропуску: «Устилуг» та «Угринів». 

“Для легкових транспортних засобів і автобусів пропуск має лишитися вільним, вантажні авто масою до 7,5 тонн страйкарі планують пропускати по три авто за годину в кожну сторону”, — повідомили в Державній митній службі України.
Джерело