чемпіони з боротьби сумо — наші землячки з полтавщини

чемпіони з боротьби сумо - наші землячки з полтавщини

У місті Раквере (Естонія) завершився Чемпіонат Європи з боротьби сумо. Вдало виступили у ньому юні спортсмени з Полтавської області, які здобули золоті й срібні медалі та посіли лідируючі позиції в командних змаганнях.

Зокрема, Карина Білоус – здобула золото у віковій категорії до 16 років та до 18р років відповідно. Золотою у віці до 14 років та срібною медалями в командних змаганнях прикрасила себе Ганна Федоріна.

Богдан Мітропан виборов срібло у категорії до 14р.,Вікторія Водоцька піднчялася на другу сходинку пєдисталу у віці до 18р. Бронзовим призером чемпіонату стала у віці до 18 років  Вероніка Терешонок.

А ось в командних змаганнях відзначилися Діана Федаш (2 місце) та Богдан Мітропан (3 місце).