Черешеньки з медом: після нас – хоч путін, курка – це не модно, «кому на болотах і дупа – салавєй?» — Новости Мелитополя


Черешеньки з медом: після нас – хоч путін, курка – це не модно, «кому на болотах і дупа – салавєй?» - Новости Мелитополя


Черешеньки з медом: після нас – хоч путін, курка – це не модно, «кому на болотах і дупа – салавєй?» - Новости Мелитополя

Добривечір, любі бджілки! Бажаємо змістовних вечорів, нашим воякам – гнать орків як корів! А кадирівцям з бурятами – розібратися на атоми! У телеграм-етері «Черешеньки з медом» — новини, від яких солодшає на серці.

 

У Мелітополі окупанти продовжують свою діяльність під загальним гаслом: «Після нас – хоч путін». А найбільше, шаленіючі від безсилля на фронті, московити знущаються з дітей. Вже мало не з дитсадка насильно тягнуть у «юнармію» — це таке як «гітлерюґенд», тіко у путіна. По головах дітлахів своїм «русскім міром» їздять, аж гай шумить. Хочуть перед черговою «доброй волєй» якнайбільшу шкоду заподіяти.

Не переживайте, панове окупанти. Українці – не московити, тому у нас розумні діти!

 

Тим часом рашисти уже й не знають, шо вдіяти із своїми курячими паспортиськами. Аби-м їх добре брали – питання б відпали. Але ж ні – от і доводиться вертітись як мобік на пляшці. І виїзні бригади, і розсилка есемесок, і пільги, і виплати, і мало не медальки – тіко беріть наших гаврилівських курчат! «Нє!» — кажуть свідомі мелітопольці.

Шось підказує: скоро пацючки-воячки будуть обіцять задуреним людям за нікчемну книженцію із курчам на обкладинці те саме, сакральние: «Клаптик землі – і два раба».

 

Мелітопольске окупантське кодло вклепалося у чергове лайно. Але не з власної волі – начальство заставіло. На цей раз вони попросили москву кинуть за ґрати не абикого – президента США. Байден, кажуть ці клоуни, нацистам зброю возить,  Україну руйнує. Та й взагалі – гнилий гарбуз, а не президент. Мало того – мастєра найняли для шабашу в ООН контору, яку прокляла і назвала деструктивною сектою сама расєйська православна церква!

Кепсько, але шо вдієш? Для достіженія целєй і цей непотріб згодиться: хто птаства не чув, тому і дупа – соловей!

 

На цьому прощаємося! Надобраніч і до понеділочка, наші любі бджілки! Пишіть нам [email protected]. Все буде Україна!

 

Источник