Черешеньки з медом: розполовинений наставник, мародери на могилах, «сраженья ждать – напрасний труд» — Новости Мелитополя


Черешеньки з медом: розполовинений наставник, мародери на могилах, «сраженья ждать – напрасний труд» - Новости Мелитополя


Черешеньки з медом: розполовинений наставник, мародери на могилах, «сраженья ждать – напрасний труд» - Новости Мелитополя

Добривечір, наші любі бджілки! Зичимо вам бути міцними, нашим воякам – повернутись живими. А недолугим московитам – тікати до разбітого корита! У телеграм-етері Черешеньки з медом – новини, від яких солодшає на серці.

 

У Мелітополі представники чергового путінюґенда – організації «юг молодой» висунули кандидатуру колишнього гауляйтера Якимівка Максима Зубарєва, відомого на прізвисько «одна нога тут – другая там», для участі у акції «Подвіг сєла: наставнікі». Отже, розполовинений Зубарєв – наставник. Те, шо він хабарник, зрадник і збоченець, людям відомо. А кого, шо і кому він наставляв – невідомо.

Ето рассія! У них такі герої – починаючи з убивць власних матерів і закінчуючи мальчіком-половінкой Зубарєвим.

 

Перед тим, як втікати з Мелітополя, болотні пацючки-воячки тягнуть майно не тільки у живих – до стирених пралок і беушної білизни українці вже якось звикли. Крадуть окупанти і у мертвих – наприклад, унадились розкопувати…могили на місцевих цвинтарях . При чому шукають поховання «побогачє» — може там на мерцях золотішко завалялось, то чому б і не взять?

І хто потім скаже, що істоти, які припхалися на нашу землю – люди?

 

У контрнаступу ЗСУ очі великі, а у Мелітополі тим часом легке затишшя – хіба бавовнятко пару разів за ніч у двері постукає, та й по тому. Отож пропагандисти, яким кров з носу треба понагнєтать, стали самі розганяти чьокнуті есеї. «Прірода вмєстє с русской армієй замєрла в ожиданіі наступлєнія», — пишуть істоти із особистої банд-гвардії гауляйтера Є.Балицького .

Скажемо відверто: український природі на расєйскіх вояк начхати. А допоки дощить, непогано б мишобратикам нє ждать сраженія, а тихенько вимітатись на свої болота. Падабру-паздарову.

 

На цьому цьом-цьоми. Бережіть себе, донатьте на ЗСУ. Все буде Україна! Пишіть черешенькам: [email protected].

Источник