Чи багато біженців з України в Польщі не хочуть …

Чи багато біженців з України в Польщі не хочуть ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Багато українців, які були змушені тікати від війни на батьківщині, знайшли прихисток у Польщі. Більшість з них знайшли житло та роботу, влаштували дітей до навчальних закладів. А чи хочуть вони повертатися додому після війни? 

Чи багато біженців з України в Польщі не хочуть ...

Чи багато біженців з України в Польщі не хочуть ...

Купити рекламу » Yavp.pl має дані опитування, яке провела агенція з працевлаштування OTTO Work Force Central Europe щодо планів тимчасових працівників з України на післявоєнний час.

Результати показали те, що майже половина опитаних біженців з України (49%) планують повернутися на батьківщину після закінчення війни. 26% респондентів ще не вирішили, повертатися чи ні, а 25% відповіли, що не планують повертатися в Україну.

45% опитаних зазначили, що хочуть поки залишитися в Польщі і подивитися, як розвиватиметься ситуація. Все залежатиме від того, як довго триватиме війна та чим вона закінчиться. Якщо все завершиться швидко, то значна частина українців повернеться і долучиться до відбудови України. Якщо ж війна затягнеться, українцям буде важче покинути облаштоване життя у Польщі, тим більше, що багатьом повертатися буде нікуди.

Дослідження також показало, що біженці з України цінують безпеку, яку вони знайшли в Польщі (45% опитаних). Лише 22% респондентів зазначили, що планують їхати з Польщі в інші країни. 3/4 з них вказали такою країною Німеччину. Ще 35% опитаних не визначилися, куди саме. А 44% не планують виїжджати з Польщі нікуди, крім України.
Джерело