Дитина вигадала історію про її викрадення: поліція з’ясувала обставини події


				Дитина вигадала історію про її викрадення: поліція з’ясувала обставини події

До Миргородського райвідділу поліції Полтавщини 28 серпня надійшло повідомлення від місцевого мешканця, що його малолітню дитину намагалися викрасти з дитячого майданчика. Поліція негайно прибула на місце події. У ході першопочаткових слідчих та оперативних дій з’ясувалось, що інформація не відповідає дійсності. Дитина навмисне вигадала історію.

За допомогою до поліції 28 серпня, близько 16:00, звернувся місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що від своєї 6-річної доньки він дізнався про намагання невідомою особою викрасти дитину з дитячого майданчика. Під час спілкування з батьком дитина зазначила, що в період часу між 12:00 та 13:00 вона знаходилась на дитячому майданчику, а її старша сестра гралась із однолітками. У цей час до неї начебто підійшов невідомий чоловік, який однією рукою взяв її за руку, а іншою — заклеїв рота липкою стрічкою та повів через двори в бік школи.

Віталій Ярмолюк, начальник Миргородського райвідділу поліції, повідомив:   «Отримавши інформацію про спробу викрадення дитини, на місце події негайно прибули патрульні наряди поліції, слідчо-оперативна група та кінологи зі службовою собакою. У ході першочергових слідчих та оперативних заходів нами встановлено, що інформація про викрадення дитини не відповідає дійсності. Під час моніторингу камер відеонагляду, що встановлені по маршруту руху ймовірного правопорушника, ми побачили, що дитина рухалася  в бік школи сама, без будь-якого супроводу сторонніх осіб. А потім дівчинка, також сама,   повернулася до двору, розташованого поруч із місцем її проживання. У подальшому дитина зізналася, що їй дуже хотілось піти до школи, щоб побачити свою вчительку. А історію з викраденням вигадала, бо хвилювалась, щоб батьки, які від старшої сестри дізнались про самостійне залишення нею двору, будуть її сварити».

Добре, що дана інформація не підтвердилась. Наразі з дитиною все гаразд. Ювенальна поліція провела відповідну роз’яснювальну роботу з родиною дівчинки.

 

 

 

Відділ комунікації поліції Полтавщини

(За інформацією Миргородського райвідділу поліції)

Інформація згідно даних Миргородської міської ради