Друзі допомагають

Друзі допомагають

Чимало щирих і справжніх друзів України, благодійних фондів, громадських організацій вкотре доводять, що тільки разом можна зупинити ворога та допогти людям, які через війну опинилися у скруті. Цю тезу підтверджує Проєкт «Соціальна згуртованість для подолання гуманітарної катастрофи у громадах Харківської, Сумської та Київської областей через підвищення спроможності Полтавської області

як центру розміщення ВПО», який впроваджується Асоціацією учасницького розвитку громад за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Нещодавно Асоціація учасницького розвитку громад закупила та передала лікарські засоби лікарням Полтавської області. Зокрема, їх передали для медичних закладів у Полтаві, Кременчуці, Миргороді. Отримала таку допомогу і Лубенська лікарня інтенсивного лікування.

«Ми провели опитування серед лікарень громад-партнерів та, спираючись на його результати, закупили необхідні медикаменти. Для нас є важливою оцінка таких потреб та їхнє щонайшвидше задоволення у кожній із громад, що співпрацюють із нами. Такими ініціативами ми намагаємося спростити, спричинене війною навантаження на ці міста», — говорять ініціатори Проєкту.

Лубенська міська рада

Джерело