Ексрозвідник розкрив таємницю хвороби Лукашенка

Лукашенко намагається не перестаратися зі своєю хворобою фото з відкритих джерел

Білоруський диктатор навмисне продемонстрував, що навіть рухатися не може по Красній площі

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив відійти у тінь і скористався своїм нездужанням, щоб відсторонитися від Путіна. Таку думку висловив колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«У нього була реальна хвороба, але він її використав як фактор, що він не може брати участь в активних оборонних координаційних заходах. Він відійшов на деякий період у тінь, особливо в період, коли треба було вирішувати питання про якісь стратегічні зміни із задіянням самої Білорусі, її збройних сил. Лукашенко відійшов на другий план під виглядом хвороби», – пояснив експерт.

За словами Маломужа, білоруський диктатор навмисне продемонстрував, що навіть рухатися не може по Красній площі і змушений відвідувати у Білорусі медичні центри.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Знаючи Лукашенка і ситуацію, яка там (у Білорусі), ніколи б він не показував, що відвідує медичний центр. Це демонстрація – Росії показує, що він хворий і недієздатний», – припускає ексрозвідник.

Водночас Микола Маломуж зауважив, що така гра із Кремлем може вилізти боком Лукашенкові, якого у Москві можуть списати та замінити на когось іншого, ще більш лояльного.

«Наприклад, секретаря Радбезу (Республіки Білорусь, – ред.), який вважається громадянином Білорусі, але повністю контрольований Росією і (також) є громадянином РФ. Так само міністр оборони, глава КДБ – блок на заміну є», – вважає колишній розвідник.

Саме тому, на думку Маломужа, Лукашенко намагається не перестаратися зі своєю хворобою.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«З одного боку Лукашенко хворіє і маніпулює, що він не може брати участь у підготовчих операціях щодо агресії, передаванні ядерної зброї. Він паузу робить. А з іншого боку – він бачить, що якщо буде дуже хворіти, його замінять на генералів, а він буде на тому світі», – резюмував експерт.

Раніше розвідка повідомила, чим хворіє Лукашенко і чи причетний Путін. 

Нагадаємо, виступ Лукашенка на дні прапора, герба і гімну Білорусі в неділю, 14 травня, зачитував прем’єр-міністр Роман Головченко.

Чутки про нездужання Лукашенка з’явилися 9 травня після того, як на параді в Москві він мав нездоровий вигляд, не пішов пішки покладати квіти і не був присутній на сніданку у президента РФ Володимира Путіна з іноземними лідерами, які прибули на парад. Також білоруська опозиція назвала ймовірний діагноз Лукашенка.

15 травня Лукашенко після чуток про хворобу вперше з’явився на публіці

Будь ласка, читайте текст після реклами

Читайте також:

  • Лукашенко в кріслі-каталці. Пропагандистські стандарти «совка» діють, як і раніше
  • Що буде, якщо Лукашенко раптово помре

Джерело